Dalies numeris 007.810
Gamintojas ELRING 
EAN numeriai 4041248556160
11,85 €Įskaitant PVM
9,79 €Be PVM

Pristatymas visoje Lietuvoje

1-2 darbo dienos 

Prekės aprašymas

Weight 0.119 kg
Papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Krautuvui, kurio OE Nr. 55212341
Krautuvui, kurio OE Nr. 55216672
Krautuvui, kurio OE Nr. 55221160
Krautuvui, kurio OE Nr. 55225439
Krautuvui, kurio OE Nr. 55231037
Krautuvui, kurio OE Nr. 55237520
Krautuvui, kurio OE Nr. 799171-0001
Krautuvui, kurio OE Nr. 799171-0002
Krautuvui, kurio OE Nr. 799171-5001S
Krautuvui, kurio OE Nr. 799171-5002S
Krautuvui, kurio OE Nr. 8 60 164
Krautuvui, kurio OE Nr. 8 60 259
Krautuvui, kurio OE Nr. 8 60 345
Krautuvui, kurio OE Nr. 93195857
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
Prekės tarifo numeris 8 484 900 000